Decoratie : Le Tissu, eerste gestoffeerde hotel in Antwerpen
  | Immobiliën te koop | Vakantiewoning te huur | Immobiliën te huur | Huizen te koop in Frankrijk | Autogids | Jobs, vacatures: stepstone |  

Immoweb: de 1e vastgoedsite van België - Hier vindt u het complete vastgoedaanbod!
Welkom   Gratis inschrijven
Blijf via email op de hoogte van nieuwe panden
Bewaar zoekopdrachten en favoriete panden

Rubrieken

     

Vinden

     
Decoratie > Slaapkamers > Artikel



| Onze adressen

Le Tissu, eerste gestoffeerde hotel in Antwerpen


Uit in Antwerpen? Overnacht dan in het hotel ‘Le Tissu’. Zoals de naam doet vermoeden, werd er vooral met textiel gewerkt. Knusse fauteuils, traplopers waarin je voeten wegzinken, hemels bedlinnen en opvallend: muren bezet met prachtige stoffen. Een zachte rust gegarandeerd.

Waarschijnlijk is het hotel ‘Le Tissu’ het meest gestoffeerde huis in België. De aankleding gebeurde met de luxueuze stoffencollectie van de Jab-Anstoetz-groep. De niet-gestoffeerde oppervlakten werden geschilderd met ecologische natuurverven en in de badkamers werd er gekozen voor een bezetting van tadelakt.

Dit hotel is het pareltje van het Antwerps interieurarchitectenbureau DMG Architectural Solutions en van de twee interieurontwerpers Danny De Munter en Wim Gyselinck die hun schouders onder dit project hebben gezet.

Meer informatie
Adres

Le Tissu

Brialmontlei 2

2018 Antwerpen

Tel: 03 323 71 06

e-mail: info@le-tissu.be

Website

www.demunter-gyselilnck.be
www.le-tissu.be

Prijs

Een tweepersoonskamer voor één nacht: vanaf 170 euro.

Klik op de foto bovenaan om de fotoreeks te openen.

En jij, wat denk jij ervan?


 
Een passie voor decoratie?
   
Een passie voor decoratie?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief voor inspiratie, decoratie tips & tricks en de laatste nieuwtjes op vlak van interieur!


Hulp