Business for sale

275000€

150 square meters

Immoweb code : 21480457
Immoweb code : 21480457

Overview

1 bathroom
150 square meters livable space
254 square meters of land
€ 1,082.00 m²

Description

Unfortunately we did not receive an English translation for this text.

Nl :
Bent u op zoek naar een nieuwe locatie voor uw zaak, start-up idee of droomde u al langer van een leuk horeca-concept? Dan is dit pand, gelegen op de Brusselse steenweg in Aalst, misschien wel wat u zoekt. Momenteel professioneel ingericht als frituur, maar mogelijkheid tot broodjeszaak, nachtwinkel, take-away, koffiezaak etc.

De ligging is zeer visueel, dankzij de vele passage iedere dag (baan van Aalst naar Aflligem). Vooraan is er parkeerplaats, ook via een baan achteraan kan u de zaak bereiken.

De zaak is momenteel ingericht als frituur, de volledige inrichting kan mee overgenomen worden. Er is een ruime verbruikszaal, bedieningstoog, friteuses (en andere toestellen), gastentoilet, privétoilet, bijkeuken en frigoruimte. Boven zijn nog enkele kamers en een bergzolder.
Vooraan de zaak een ruim terras met picknicktafel, achteraan een omheinde tuin met grote carport.

Ook mogelijkheid tot overname van het handelsfonds, aan interessante voorwaarden!

Wenst u de mogelijkheden ter plaatse komen bekijken, of heeft u nog vragen? Aarzel niet ons te contacteren via [email protected] of 0478 / 79 32 83.

Get in touch