Appartement à louer

800€ + 50€ par mois

1 chambre 65 mètres carrés

Immoweb code : 21625067
Immoweb code : 21625067

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
65 mètres carrés habitables
Étage : 3

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Op zoek naar een leuke woonplek in het centrum van Antwerpen? Dan is dit gezellige appartement aan de Kaasbrug 1 precies wat u zoekt.

Gelegen op de derde verdieping, biedt dit instapklare appartement een perfecte combinatie van comfort, licht en een uitstekende ligging. Dankzij de gunstige hoekoriëntatie geniet u de hele dag van een overvloed aan natuurlijk licht.

De sfeervolle leefruimte sluit naadloos aan op de moderne open keuken, die volledig uitgerust is. Het appartement beschikt verder over een ruime slaapkamer, een verzorgde badkamer met douche en een ruim terras waar u in alle rust kunt genieten van de zon.

De ligging is een absolute troef. Tussen de bruisende studentenbuurt en het MAS bevindt u zich op wandelafstand van winkels, supermarkten, gezellige restaurants, cafés en openbaar vervoer. Hier woont u midden in de stad, met alle voorzieningen binnen handbereik.

Interesse om dit appartement te komen ontdekken? Neem contact op via [email protected].

Contacter