Appartement à vendre

280000€

2 chambres 90 mètres carrés

Immoweb code : 21624367
Immoweb code : 21624367

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
90 mètres carrés habitables
Étage : 6

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Instapklaar appartement op de zesde verdieping nabij de Albert I Promenade.

Dit appartement is praktisch en comfortabel ingedeeld. U komt binnen via de inkomhal met ingemaakte kast en een afzonderlijk gastentoilet met handwasbakje. Aansluitend bevindt zich de ruime, lichtrijke woonkamer met zit- en eethoek.
De halfopen, volledig geïnstalleerde keuken beschikt over een spoelbak, vaatwasmachine, oven, keramische kookplaat, dampkap en koelkast. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het terras aan de voorzijde.
Verder is er in de hal een grote berging voorzien. De badkamer is uitgerust met een ligbad met douchefunctie en een lavabo met spiegel- en onderkasten. Het appartement telt twee ruime slaapkamers met ingemaakte kasten, afgewerkt met parketvloer. Achteraan is er bovendien toegang tot een zonnig terras.

Het appartement is volledig geschilderd en het parket heeft een grondige renovatiebeurt gekregen.

Fietsenberging
Gunstige EPC Score
Centraal gelegen nabij de Albert I-Promenade van Oostende

Aarzel niet om dit appartement te komen bezichtigen en maak vrijblijvend een afspraak met ons kantoor. Om een afspraak ter plaatse te maken dan kan u ons steeds contacteren via de website of [email protected].

Contacter