Terrain à bâtir à vendre
441000€
Aperçu
Description
Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.
Nl :
Uitstekend gelegen en bijzonder groot stuk grond voor villabouw, met goedgekeurde bouwvergunning, maar nog volledig naar eigen wensen uit te werken.
Hier past een ruime woning met bijvoorbeeld 3 slaapkamers en praktijkruimte, met een zwembad in volle zon, een stijlvol poolhouse en alle noodzakelijke technieken (zonnepanelen, waterbuffering enz.). In de grote tuin kan de vijver van weleer heraangelegd worden.
Er mag 1000m³ bovengronds gebouwd worden, de foto’s geven een voorbeeld voor intekenen van een villa (270m²) met kelder (94m²), poolhouse (38m²), terras (36m²) en zwembad (44m²). De woning is niet inbegrepen in de prijs.
Het staat u uiteraard vrij om met een eigen architect en volgens uw eigen bouwstijl uw droomvilla op deze grond te laten ontwerpen. Klassiek, landelijk met een zadeldak of modern met een plat dak, met 1000m³ toegelaten bebouwing op 3528m² staat niets uw bouwplannen in de weg!
Gelegen op enkele minuten van E40 (Wetteren) via de N42 en dus prima uitvalsbasis voor Gent / Brussel, maar toch rustig en landelijk gelegen in groene omgeving (agrarisch gebied).
Afgescheiden van buren door kleine straat en beekje, geen inkijk, volledige privacy kan gegarandeerd worden. Rondom kunnen geen andere woningen meer komen, het weidse zicht blijft behouden.
Oude houtskelet woning en tuinhuis op het terrein te slopen.
Grote vijver achter de woning.
Uiterst geschikt voor vrij beroep.
| À partir de | Immédiatement |
|---|---|
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Type d’environnement | Campagne |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface du terrain | 3528 mètres carrés |
|---|---|
| Terrain à front de rue | Non |
| Terrain boisé | Non |
| Terrain arrière | Non |
| Terrain plat | Non |
| Eau, gaz & électricité | Non |
| Permis de construire | Oui |
|---|---|
| Type de construction | Villa |
| Surface constructible totale au sol | 3528 mètres carrés |
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
Non communiqué |
|
G-score
|
Non communiqué |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Zone agricole |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 441000 € |
|---|---|
| Prix au m² | 125 m² |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|