Appartement te huur

3400€ + 450€ per maand

4 slaapkamers 213 vierkante meters

Immoweb code : 21626958
Immoweb code : 21626958

Overzicht

4 slaapkamers
4 badkamers
213 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 juni 2026
Verdieping : 1

Omschrijving

Bois de la Cambre - Prachtig appartement met 4 slaapkamers

Tel: 0456 12 69 37 / E-mail: [email protected]

We Invest biedt exclusief dit prachtige volledig gerenoveerde appartement met 4 slaapkamers van 213 m² aan, gelegen aan de Franklin Rooseveltlaan, op een steenworp van het Bois de la Cambre/Ter Kamerenbos en dicht bij alle voorzieningen (openbaar vervoer, winkels, scholen, enz.).

Op de 1e verdieping van een klein gebouw met lift is het appartement als volgt ingedeeld:
Een inkomhal die leidt naar een vestiaire met WC en wasruimte, een grote leefruimte met volledig uitgeruste open keuken die toegang geeft tot een eerste terras, 4 slaapkamers, elk met een eigen douche-/badkamer en WC, evenals een achterterras gericht op het zuidoosten.

Het appartement beschikt eveneens over twee kelders.
Verplichte parkeerplaats voor 100 euro/maand, geschikt voor 2 voertuigen.

Beschikbaar vanaf 01/06/2026
Huurovereenkomst van 3 jaar
Kosten: 450 euro/maand (inclusief onderhoud van de gemeenschappelijke delen, privatieve verwarming en privatief waterverbruik)

Aanvullende informatie: co-housing toegestaan, sommige elementen die niet zichtbaar zijn op de foto’s moeten nog worden toegevoegd.

Wacht niet te lang om een bezoek in te plannen! Ontdek meer exclusieve panden op www.weinvest.be.

Neem contact op