Appartement te huur

1000€ + 180€ per maand

2 slaapkamers 75 vierkante meters

Immoweb code : 21625321
Immoweb code : 21625321

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
75 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 augustus 2026
Verdieping : 7

Omschrijving

Deels gemeubeld appartement met garagebox en kelder

Op een zeer gunstige ligging, aan de rand van de stad, met een zeer goede bereikbaarheid en vlot openbaar vervoer, nabij Imec, UZ Leuven, KUL, treft u dit (deels) gemeubeld appartement met ruime kelderberging en garagebox.
Het appartement bestaat uit een inkomhal, een lichtrijke living, ingerichte keuken, nachthal, 2 slaapkamers, badkamer met douche en lavabomeubel, berging en wc. Het terras strekt zich uit over de ganse lengte van het appartement (11,5x1,2m).
De garagebox is inbegrepen in de huurprijs.  Gemeenschappelijke kost: 180 euro inclusief provisie water en verwarming.
Kortom, leuk appartement op toplocatie.   Beschikbaar op 01 augustus 2026. Voor meer informatie of vrijblijvende schatting van uw pand: contacteer IMMO DE DIJLE, reeds meer dan 40 jaar uw vastgoedspecialist - www.immodedijle.be - 016/23.37.35

Neem contact op