Appartement te koop

260000€

2 slaapkamers 72 vierkante meters

Immoweb code : 21609474
Immoweb code : 21609474

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
72 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

Recent appartement 72 m² met terras en berging

Recent en energiezuinig appartement met 2 slaapkamers, terras en zonnepanelen.

In de Congresstraat in Antwerpen bevindt zich dit uitstekend onderhouden appartement van bouwjaar 2021 met een bewoonbare oppervlakte van 72m². Dankzij de moderne afwerking, energiezuinige voorzieningen en praktische indeling biedt dit appartement een comfortabele woonomgeving en een interessante opportuniteit voor investeerders.

De lichtrijke leefruimte geeft uit op een aangenaam terras van 8m². Het appartement verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is onmiddellijk instapklaar.

Met een EPC-score van slechts 58 kWh/m² jaar en de aanwezigheid van zonnepanelen geniet u van een energiezuinige woning met lage energiekosten en hedendaags wooncomfort.

In de ondergrondse verdieping beschikt het appartement bovendien over een privatieve autostaanplaats, een extra motostaanplaats en een kelderberging. Deze dienen verplicht mee aangekocht te worden voor € 35.000.

Troeven
- Bouwjaar 2021
- 72 m² bewoonbare oppervlakte
- Terras van 8 m²
- EPC: 58 kWh/m² jaar
- Zonnepanelen aanwezig
- Instapklaar en uitstekend onderhouden
- Ondergrondse autostaanplaats (aan te kopen)
- Extra motostaanplaats (aan te kopen)
- Privatieve kelderberging (aan te kopen)
- Interessant voor eigen bewoning of investering

EPC: 58 kWh/m².

Meer info?
Contacteer het kantoor van IMMO SP in Antwerpen via [email protected] of 03 226 20 40.

Neem contact op