Appartement te koop

1085000€

3 slaapkamers 152 vierkante meters

Immoweb code : 21622014
Immoweb code : 21622014

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
152 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

Ruim en lichtrijk appartement op toplocatie in Knokke

Op een absolute topligging aan de Leopoldlaan in Knokke, op slechts enkele passen van zowel de bruisende Lippenslaan met haar uitgebreide aanbod aan winkels, boetieks en horecazaken als van de Zeedijk en het strand, bevindt zich dit uitzonderlijk ruim appartement.

Bij het betreden van het appartement komt u terecht in een verzorgde inkomhal met praktische berging en gastentoilet. De royale leefruimte geniet van een uitzonderlijke gevelbreedte van maar liefst 9 meter, wat zorgt voor een aangenaam ruimtegevoel en een overvloed aan natuurlijk licht. De open, volledig uitgeruste keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en beschikt bovendien over een handige aanpalende berging.

Het slaapgedeelte omvat drie volwaardige slaapkamers. De twee ruime masters beschikken elk over een eigen en-suite badkamer, uitgerust met een ligbad en lavabo, wat garant staat voor optimaal comfort en privacy. De derde slaapkamer bevindt zich centraal in het appartement en beschikt over een afzonderlijke douchekamer met lavabo.

Als bijkomende troef is er de mogelijkheid tot aankoop van een autostaanplaats in een nabijgelegen residentie.

Een ideale eigendom voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en een uitstekende ligging in het hart van Knokke, op wandelafstand van zowel het strand als alle voorzieningen. Dankzij de royale leefruimte, de uitzonderlijke gevelbreedte en de drie slaapkamers met elk hun eigen sanitaire voorzieningen, vormt dit appartement zowel een perfecte vaste woonst als een uitstekende tweede verblijfplaats aan zee.

Neem contact op