Appartement te koop

685000€

2 slaapkamers 79 vierkante meters

Immoweb code : 21626817
Immoweb code : 21626817

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
79 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Gerenoveerd appartement met terras te koop in Knokke-Heist

Bekijk de indeling en download alle documenten voor deze te koop aangeboden woning in Knokke-Heist via www.kleyo.be/te-koop.

Ontdek dit prachtig gerenoveerde appartement in het bruisende Knokke-Heist, een ideale uitvalsbasis voor wie op zoek is naar comfort, een energiezuinige woning en de nabijheid van de zee. Dit instapklare appartement combineert moderne voorzieningen met een uitstekende ligging, perfect voor een permanente bewoning of als vakantieverblijf.

De buurt en bereikbaarheid in Knokke-Heist

Knokke-Heist staat bekend om zijn elegante sfeer, uitgestrekte stranden en exclusieve boetieks. Deze kustgemeente biedt een breed scala aan recreatieve mogelijkheden, van wandelingen op het strand tot fietsen door de polders. Het appartement is strategisch gelegen, met een treinstation op slechts 1,6 km afstand, wat zorgt voor een vlotte verbinding met andere steden. Voor automobilisten is de oprit van de snelweg binnen 2,5 km bereikbaar. Gezinnen waarderen de aanwezigheid van een school op 2 km, terwijl natuurliefhebbers kunnen ontspannen in een park op 2,3 km. Voor medische zorg is er een ziekenhuis op 4,9 km afstand. Je geniet hier van de levendige sfeer van een badplaats, gecombineerd met de rust en het comfort van een goed onderhouden residentie.

Het appartement

Dit appartement, gebouwd in 1961, verkeert in uitstekende staat en is met zorg onderhouden en gerenoveerd, waardoor het een frisse en moderne uitstraling heeft. Enkele maanden geleden werd ook de gevel volledig gerenoveerd, wat bijdraagt aan de verzorgde en eigentijdse look van het gebouw. Met een bewoonbare oppervlakte van 79 m² biedt het voldoende ruimte voor comfortabel wonen. De open keuken is een centraal element in de woning, naadloos verbonden met de lichte leefruimte, wat zorgt voor een ruimtelijk en sociaal gevoel. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers en 1 badkamer, wat zorgt voor extra gemak. Een absolute troef is het aangename terras van 11 m², ideaal om van de buitenlucht te genieten. Met een gunstig EPC-label B (179) is dit appartement energiezuinig en klaar voor de toekomst.

Optioneel kan er een gesloten garagebox bij aangekocht worden voor 65 000 euro.

De beschikbaarheid van het appartement is in onderling overleg.

Neem contact op