Appartement te koop

269000€

2 slaapkamers 92 vierkante meters

Immoweb code : 21628193
Immoweb code : 21628193

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
92 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Pagodenwijk, lichtrijk 2 slpk app met terrassen

In Laken, in de gegeerde wijk Pagoden, ontdekt u dit mooi appartement van ±92 m², gelegen op de 3e verdieping van een gebouw uit 1965. Dankzij de ideale indeling en de overvloedige lichtinval zal dit pand liefhebbers van ruimte en comfort zeker aanspreken.

Het bestaat uit een inkomhal met vestiaire, een ruime woonkamer van ±35 m² met parketvloer, die een warme en gezellige sfeer biedt. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot een aangenaam oostgericht terras, perfect om van de ochtendzon te genieten.

De volledig uitgeruste keuken beschikt eveneens over een eigen terras, ideaal voor een koffiemoment of extra buitenberging. De nachthal leidt naar twee mooie slaapkamers van ±11 m² en ±18 m², een badkamer met bad en dubbele lavabo, een apart toilet en een praktische berging.

Achteraan bevindt zich een derde, westgericht terras waar u kan genieten van de avondzon. Een grote garagebox met kelder vervolledigt dit pand (verplicht aan te kopen: 40.000 €). Voorziening voor kosten: 170 €/maand (gemeenschappelijke kosten, koud water, onderhoud van de gemeenschappelijke verwarmingsketel). Beschikbaar bij akte. EPC: G.

Een mooie opportuniteit in een gewaardeerde buurt, dicht bij alle voorzieningen en belangrijke verkeersaders.

Neem contact op