Appartement te koop

325000€

2 slaapkamers 81 vierkante meters

Immoweb code : 21496138
Immoweb code : 21496138

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
81 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Prachtig 2-slaapkamer appartement met zijdelings zeezicht...

Dit volledig gerenoveerde appartement bevindt zich op de tweede verdieping en combineert een centrale ligging met een aangename woonbeleving. Op wandelafstand van de zeedijk, winkels en restaurants geniet u hier van het beste wat de stad te bieden heeft. De grote raampartijen zorgen voor een mooie lichtinval en een open gevoel in de leefruimte.Het appartement werd recent grondig vernieuwd met aandacht voor kwaliteit en  comfort. Het sublieme interieur, de warme kleuren en de ruimtelijkheid zorgen voor een bijzonder aangename woonervaring. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot het balkon, waar u kan genieten van zijdelings zeezicht.

Indeling: inkomhal, lichtrijke leefruimte met balkon, volledig uitgeruste keuken, twee volwaardige slaapkamers met parketvloer, badkamer met dubbele lavabo, aparte wasruimte en een afzonderlijk toilet.

Het appartement beschikt over een gunstige EPC-score van 220 en een conforme elektriciteitskeuring.

Gelegen in de gekende Europagalerij (Residentie Europacentrum), op circa 80 meter van het strand. Deze markante woontoren, ontworpen door architect L. Sorée, is met zijn 104 meter hoogte en 34 verdiepingen een herkenbaar baken aan de kust en uitgegroeid tot een geliefde plek voor zowel vaste bewoners als tweede verblijvers.

Een interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een kwalitatief appartement aan zee, zowel voor eigen gebruik als investering.

Neem contact op