Handelszaak te huur

790€ + 200€ per maand

70 vierkante meters

Immoweb code : 21510806
Immoweb code : 21510806

Overzicht

70 vierkante meters bewoonbare ruimte
70 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 januari 2026
Verdieping : 1

Omschrijving

CENTURY 21 Immo Demeuse Gembloux stelt voor

Ontdek deze uitzonderlijk goed gelegen kantoorruimte in Gembloux. Het is volledig gerenoveerd in 2025 en heeft een oppervlakte van 70 m², waardoor het ideaal is voor freelancers, kantoren of kleine lokale bedrijven.
Dit kantoor is een zeldzame kans op de Avenue de la Faculté in Gembloux, ideaal gelegen in een winkelstraat op een steenworp afstand van het station van Gembloux.
Ideaal voor ondernemers of bedrijven die zich willen vestigen in een dynamische omgeving in Gembloux.
De glazen voorgevel biedt een uitstekende zichtbaarheid, baadt het interieur in natuurlijk licht en creëert een aangename sfeer die bevorderlijk is voor het werk.
Het kantoor heeft een functionele indeling, waardoor de ruimte optimaal wordt benut.
De ruimte is als volgt ingedeeld: ontvangstkantoor (of wachtkamer), hal die leidt naar een grote woonkamer, eetkamer met nieuwe halfingerichte keuken, aparte wc met watertappunt en 2 kantoren aan de achterzijde. De 4 kamers zijn gemiddeld 15m2 per kamer + hallen en aparte wc. Het voordeel van dit pand is dat het twee ingangen heeft (een vanaf de straat en een vanaf de gemeenschappelijke binnenplaats van het gebouw).
Voor meer informatie of een bezichtiging Bel ons op 081/61.2000
CENTURY 21 Immo Demeuse Gembloux

Neem contact op