Huis te huur

980€ per maand

2 slaapkamers 90 vierkante meters

Immoweb code : 21629336
Immoweb code : 21629336

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
90 vierkante meters bewoonbare ruimte

Omschrijving

Stijlvol gerenoveerde stadswoning met prachtig dakterras

U kunt zich inschrijven voor het bezoekmoment door op onze website onder de rubriek 'huren' te surfen naar het pand. Daar kunt u uw tijdslot reserveren.

Deze prachtig gerenoveerde stadswoning bevindt zich in de Sint-Clarastraat, vlakbij het Sint-Gilleskwartier, in het centrum van Brugge.

De woning werd volledig gerenoveerd met kwalitatieve, stijlvolle materialen en bevindt zich in zeer goede staat.

GELIJKVLOERS:
- Knusse woonkamer met ruimte voor zit- en eethoek
- Praktisch ingerichte keuken, voorzien van kookvuur, vaatwasmachine, oven, koelkast en diepvries
- Apart toilet
- Lichtrijke badkamer, voorzien van lavabomeubel en mooie inloopdouche volledig vervaardigd uit mozaïek, er is ook aansluiting voorzien voor de wasmachine onder de lavabo

1e VERDIEPING
- Zeer ruime slaapkamer, voorzien van ingemaakte kastenwand
- Toegang tot het prachtige dakterras, met uitzicht op de mooie tuin van WZC Engelendale

2e VERDIEPING
- Mooie zolderruimte die dienst kan doen als extra slaapkamer, bureau, hobbyruimte... Deze ruimte is voorzien van airco

De meubels die momenteel in de woning aanwezig zijn, kunnen door de huurders gebruikt worden indien gewenst.

Er is parkeermogelijkheid in de straat.

Neem contact op