Huis te koop

1690000€

3 slaapkamers 337 vierkante meters

Immoweb code : 21504743
Immoweb code : 21504743

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
337 vierkante meters bewoonbare ruimte
1020 vierkante meters grond

Omschrijving

Ukkel I Prins van Oranje

Ideaal gelegen in het hart van de Prins van Oranje en aan de rand van het Zoniënwoud, volledig gerenoveerde villa uit 2002 met een bruto oppervlakte (volgens EPC) van ± 337 m² op een perceel van ± 10 are 20 m² zonder inkijk.

Deze villa in “cottage”-stijl bestaat uit een inkomhal die toegang geeft tot de leefruimtes, waaronder een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken en een lichte eetkamer die uitkomt op het terras en de tuin. Op de eerste verdieping bevinden zich de slaapvertrekken, met een ouderslaapkamer met en-suite badkamer, evenals een slaapkamer en een aparte badkamer. De tweede verdieping biedt een grote multifunctionele ruimte die kan dienen als extra slaapkamer of kantoor. Een aangrenzende garage maakt het geheel compleet.

Overige: elektrische poort, alarm (Verisure), gascondensatieketel (Vaillant), kelders, inbouwkasten, buitenparkeerplaatsen.

Aan de rand van het Zoniënwoud en het Ter Kamerenbos ligt het Prins van Oranje wijk die ideaal gelegen is vlakbij Fort Jaco. Het biedt een rustige woonomgeving en ligt toch dicht bij het stadscentrum.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bertrand de Moffarts op + 32 (0) 475 944 508.

Neem contact op