Penthouse te huur

3250€ + 240€ per maand

3 slaapkamers 140 vierkante meters

Immoweb code : 21614932
Immoweb code : 21614932

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
140 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 10 juli 2026
Verdieping : 7

Omschrijving

Gemeubileerd appartement met terras

Beschikbaar in juli — Bathim biedt u aan dit uitzonderlijke penthouse, volledig gerenoveerd en gelegen op de 7e en bovenste verdieping van een goed onderhouden gebouw met twee liften.

Dit appartement baadt in natuurlijk licht en biedt een adembenemend uitzicht. Het is volledig gemeubileerd en uitgerust met kwalitatief en stijlvol meubilair. Het beschikt over een ruime leefruimte, een volledig uitgeruste open keuken (koelkast/vriezer, keramische kookplaat, dampkap, oven, vaatwasser), drie slaapkamers en twee badkamers.

Het absolute pluspunt: een indrukwekkend terras van ±200 m², zowel aan de voor- als achterzijde (Ravel-zijde), wat zorgt voor een unieke woonervaring.

Het gebouw beschikt eveneens over een fietsenberging en een afvallokaal.

Vennootschapshuur toegestaan
Mogelijkheid tot ondergrondse parking: €120/maand
Forfaitaire kosten: €250/maand (water, gemeenschappelijke delen, beheer – brandverzekering niet inbegrepen)
EPC: G
Ten laste van de huurder: verwarming, elektriciteit en internet

Te bezoeken met Pierre-Louis — WhatsApp: +32 472 96 55 45

Neem contact op