Appartement à louer

900€ par mois

1 chambre

Immoweb code : 21444697
Immoweb code : 21444697

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
Étage : 1

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Uitzonderlijk instapklaar appartement met topafwerking in het rustige Denderbelle
In een kleinschalige, recente residentie op de eerste verdieping bevindt zich dit uitzonderlijke appartement, afgewerkt met oog voor detail en kwaliteit. Dit appartement is werkelijk instapklaar en ideaal voor wie op zoek is naar comfort, stijl en een rustige doch centrale ligging op ca. 8 min van het centrum van Dendermonde.
Bij het binnenkomen valt meteen de hoogwaardige afwerking op, met een prachtige ceramische tegelvloer in parketlook die doorheen het hele appartement werd doorgetrokken. De lichtrijke leefruimte is ruim en straalt rust en klasse uit, mede dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde die zorgen voor een natuurlijke lichtinval. Aansluitend aan de living bevindt zich een indrukwekkend zonneterras, waar je in alle comfort van de buitenlucht kunt genieten. Het terras vormt een verlengstuk van de leefruimte en is werkelijk een troef van formaat.
De open keuken is volledig ingericht met kwaliteitsvolle toestellen van het merk Siemens en is ontworpen voor zowel functionaliteit als gezelligheid. Aan beide zijden zijn er kasten voorzien, wat zorgt voor heel wat opbergruimte. De keuken beschikt over een ingebouwde oven, microgolfoven, koelkast, vriezer, vaatwasser en een krachtige dampkap met afstandsbediening. Er is een vaste keukentafel geïntegreerd in het ontwerp, perfect voor dagelijks gebruik, en bovendien is er ruimte voor twee barkrukken aan het eiland. Verder zijn er een bergkast, een dressoir en een tweede wandkast met laden aanwezig, die perfect opgaan in het geheel en extra opbergruimte bieden.De ramen zijn uitgerust met moderne witte lamellen die perfect passen binnen het strakke en eigentijdse interieur.
Het appartement beschikt over één comfortabele slaapkamer waar eveneens veel aandacht werd besteed aan maatwerk en afwerking. Een ingebouwde kast van hoge kwaliteit en een stijlvol dressoir maken deze ruimte volledig. De ramen zijn ook hier voorzien van witte lamellen die zorgen voor sfeer en privacy. De slaapkamer staat in directe verbinding met een en suite badkamer die uitgerust is met een ruime inloopdouche, een fraai badkamermeubel en alle nodige aansluitingen.
Een wasmachine en droogkast zijn reeds voorzien, wat het praktische comfort alleen maar verhoogt.
Het volledige appartement werd recent geschilderd in neutrale tinten en is volledig voorzien van verlichting. Er is ook een videofoon

Contacter