Appartement à vendre

392500€

2 chambres 99 mètres carrés

Immoweb code : 21137585
Immoweb code : 21137585

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
99 mètres carrés habitables
Étage : 2

Description

Exclusief en ruim appartement 2 slaapkamers

Residentie De Smidse is een exclusief en ruim woonproject die zich in het centrum van Adegem bevindt en op wandelafstand van alle winkels, openbaar vervoer, culturele centra, ... . Het project omvat 10 appartementen, elk met 2 slaapkamers + zuidgericht terras / privatieve tuin. De nadruk wordt hier gelegd op RUIMTE, AFWERKING en ENERGIE. 
Elk appartement wordt afgewerkt met GEOTHERMISCHE WARMTEPOMP, ZONNEPANELEN en vloerverwarming met passieve koeling. 

Appartement 96/201 bevindt zich op de bovenste verdieping en biedt u maar liefst 99,22m² bewoonbare oppervlakte aan. Dit nagelnieuw appartement beschikt tevens over een terras van 17,7m².
Deze heeft volgende indeling:
inkomhal met vestiaire - apart toilet met wastafel - 2 slaapkamers (12m² en 12m²) - badkamer met ligbad of inloopdouche en dubbele lavabo - wasplaats met aansluiting droogkast en wasmachine - volledig geïnstalleerde, open keuken met eiland - extra ontbijthoek - grote lichtrijke leefruimte met toegang tot het grote terras met tuin en zicht op het groen - extra plaats voor een bureelmeubel

Ondergronds hebt u nog een autostaanplaats + privatieve berging ter beschikking
Bovengronds is er nog een aparte fietsenstalling. 

U hebt tevens de mogelijkheid om een appartement te kopen aan 6% BTW! Informeer bij ons naar de voorwaarden.

Wenst u meer info over dit appartement? Contacteer Bram via [email protected] of 0478/21.85.86

Contacter