Commerce à louer

3750€ par mois

247 mètres carrés

Immoweb code : 21513008
Immoweb code : 21513008

Aperçu

247 mètres carrés habitables
2000 mètres carrés de terrain

Description

Exclusief veelzijdig padel- en horecaconcept

Uitzonderlijk horeca- en padelconcept met onder meer een horecagelegenheid van 247m² met zonnig terras, padel- en petanqueterreinen en een groene tuin. Het totaalconcept is gelegen op een indrukwekkend recreatiedomein van 2.000m², op een boogscheut van het centrum van De Haan en omringd door een groot vakantiepark en diverse campings. Een zeldzame combinatie waar ontspanning, sport en horeca perfect samenkomen. Een bijzondere kans met interessante omzetmogelijkheden.

De eigenaar is volop bezig met de hoogwaardige inrichting van de horecazaak, met bijzondere aandacht voor een doordachte indeling. Op 1 juli 2026 zal het etablissement startklaar zijn. De renovatie omvat onder andere nieuwe leidingen, elektriciteit, ramen, plafonds, gevel, vloeren, sanitair, een professionele keuken, bar en een aangelegd, zuidgericht terras. De horecazaak wordt instapklaar opgeleverd, zodat een vlekkeloze opstart gegarandeerd is.

De 3 hoogwaardige padelterreinen zijn slechts twee jaar oud en bieden bovendien extra inkomstenmogelijkheden (verhuur ervan, organiseren van tornooien). 

Het horecagedeelte leent zich perfect voor een restaurant, bistro, tearoom, sportbar, een hedendaags horecaconcept of simpelweg als clubhuis voor de padelactiviteiten, waar evenementen, tornooien en aftersportmomenten georganiseerd kunnen worden.
De starthuurprijs bedraagt € 3.750 per maand, met een jaarlijkse trapsgewijze verhoging.

Indeling:

Horeca-etablissement: gelagzaal: 161 m² - keuken voorzien van profes...

Contacter