Duplex à vendre

279000€

1 chambre 85 mètres carrés

Immoweb code : 21394668
Immoweb code : 21394668

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
85 mètres carrés habitables
Étage : 3
Visite virtuelle

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Het trendy dakappartement/duplex heeft een grote leefruimte met berging en bijhorend groot terras dat tevens zuid-gericht is. Op verdiep is een grote slaapkamer met ensuite badkamer die voorzien is van grote inloopdouche & en voldoende plek voor een ruim lavabomeubel. Aparte WC is voorzien. In het appartement ligt vloerverwarming. Mooie open keuken in de living, aansluitend aan terras.

Er kan aangekocht worden aan 6% btw. Voor diegene die dus op zoek zijn naar een nieuwbouwappartement, grijp je kans! Weet wel dat je moet voldoen aan volgende voorwaarden:
- Eerste eigendom gedurende 5 j, domicilie, enige & eigen woning
- het gebouw valt onder sloop & heropbouw, u komt dus in aanmerking indien akte voor eind 2025.

De werken zijn gebeurd door erkende vakmensen. De appartementen zijn voorzien van een gezamenlijke regenwaterput. Er is gekozen voor aluminium buitenschrijnwerk. De zijgevels zijn met 16cm EPS geïsoleerd. Kortom een appartement waar je de komende decennia 's goed zit.

Een gebouw met zeer lage algemene kosten omdat er geen lift aanwezig is...

Contacter