Maison à vendre

* 582000€

3 chambres 186 mètres carrés

Immoweb code : 21469622
Immoweb code : 21469622
*hors taxes

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
186 mètres carrés habitables
242 mètres carrés de terrain
Disponible le : 31 décembre 2027

Description

Hedendaagse nieuwbouwwoning met 3 slaapkamers en zonnige ...

Deze comfortabele nieuwbouwwoning met een bewoonbare oppervlakte van 186 m² is gelegen op een perceel van 242 m². De indeling op het gelijkvloers is als volgt: een inkomhal met plaats voor een vestiairekast, een afzonderlijk toilet, een doorzon leefruimte voorzien van een zit- en eethoek met aansluitend de open keuken en een praktische berging. De drie volwaardige slaapkamer situeren zich op het verdiep, samen met een afzonderlijk toilet en een badkamer voorzien van een dubbele lavabo, inloopdouche en ligbad. De zolder is te bereiken via een vaste trap en kan verder afgewerkt worden om bijkomende kamers te creëren. De tuin is zuidwestelijk georiënteerd. 

Bij deze woning hoort een privatieve garagebox die is inbegrepen in de prijs. 

Residentie D'Hulhaege wordt het nieuwe referentiepunt bij het binnenrijden van Deinze vanuit de richting van Drongen. Gelegen op wandelafstand van het centrum, maar toch rustig buiten de drukte, realiseren Bostoen en Ipes dit eigentijdse nieuwbouwproject. De ligging biedt vele troeven: een vlotte bereikbaarheid, alle voorzieningen binnen handbereik en een uitgebreid aanbod aan openbaar vervoer.

Verlaagd BTW-tarief van 6% mogelijk op de volledige constructiewaarde, nu ook voor investeerders mits min. 15 jaar verhuur.

Benieuwd naar het nieuwbouwproject D'Hulhaege? Een persoonlijke, vrijblijvende afspraak kan via [email protected] of 09 278 78 79.

Ce bien fait partie du projet

Contacter