Maison à vendre

399000€

2 chambres

Immoweb code : 21546522
Immoweb code : 21546522

Aperçu

2 chambres
186 mètres carrés de terrain

Description

Dendermonde, Begijnhoflaan 50

Dendermonde, Begijnhoflaan 50. Uitzonderlijke kans. Sterk verlaagde prijs!
Unieke , karaktervolle doch moderne woning grenzend aan het Begijnhof van Dendermonde.
Voor wie op zoek is naar een oase van rust op een toplocatie dichtbij het station, winkels, scholen en natuur.

Met 136 m² aan bewoonbare oppervlakte is deze woning geschikt voor bewoning tot max 4 personen.
De zolder kan echter ook dienst doen als polyvalente ruimte, hobbykamer of kantoor en dan is de woning perfect voor een koppel of alleenstaande.
De woning is instapklaar en onderhoudsvriendelijk qua indeling en tuin.

Indeling: Binnenkomen via een doorgang naast een gezellige patio. Traphalletje met rechtop de trap naar de verdieping en opzij toegang tot de keuken. Lichtrijke, volledig ingerichte leefkeuken die doorloopt in de ruime woonkamer. Achter de houten wand schuilt een apart toilet met extra ruimte voor wasmachine/droogkast. 
In de onderhoudsvriendelijke tuin met terras, gazon en tuinhuis is het genieten van absolute rust.

Op de eerste verdieping vinden we de hoofdslaapkamer met ingemaakte kasten en prachtig zicht op het Begijnhof. Ensuite is er de badkamer met grote inloopdouche en badkamermeubel. Ook is er nog een tweede toilet.

Vaste trap naar de zolderruimte die kan ingericht worden als een extra, dubbele slaapkamer (+ leidingen zitten klaar voor extra badkamer) of als hobbykamer/bureau.

RICHTPRIJS: € 399.000. Aarzel niet en vraag nu uw bezoek aan voor het te laat is. Het betreft hier een buiten...

Contacter