Maison à vendre

665000€

4 chambres 363 mètres carrés

Immoweb code : 21560160
Immoweb code : 21560160

Aperçu

4 chambres
2 salles de bains
363 mètres carrés habitables
1088 mètres carrés de terrain
Visite virtuelle

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Exclusieve architectenwoning van Louis Ghysebrechts op residentieel hoekperceel nabij Genk centrum. Deze uitzonderlijke villa met een bruikbare oppervlakte van ca. 363 m² (BRON EPC) werd ontworpen door architect Louis Ghysebrechts, bekend van onder meer het Administratief Centrum en de Grenslandhallen in Hasselt. De woning is een prachtig voorbeeld van tijdloze sixties-seventies architectuur, met grote raampartijen, schuin aflopende daklijnen en een stijlvolle asymmetrische opbouw. Het doordachte woonconcept zorgt voor veel lichtinval, open perspectieven en een aangename ruimtebeleving. Authentieke elementen zoals de brede open trap, gezellige hoekjes en slimme opbergoplossingen versterken het unieke karakter van deze architectenwoning.
De woning werd in 2022 grondig gerenoveerd, waaronder de elektriciteit, het sanitair, de keuken en verschillende andere onderdelen. In 2025 werd het dak volledig vervangen.
Indeling:
4 slaapkamers
Bureauruimte
2 badkamers
Ruime inpandige garage
Tuinberging
Gelegen op een residentieel hoekperceel van 1.088 m², op een uitstekende locatie nabij het centrum van Genk.
Buitengewone kenmerken;
Architectenwoning van Louis Ghysebrechts
Tijdloze architectuur met veel lichtinval
Bewoonbare oppervlakte ca. 363 m² (bron EPC)
Residentieel hoekperceel van 1.088 m²
Algemene renovatie in 2022
Dak vervangen in 2025
EPC-score C
Bijzonder detail: samenwerking met kunstenaar Jan Heylen, bekend van Expo 58. In de woning zijn originele, gesigneerde keramische werke

Contacter