Maison à vendre

159000€

4 chambres 213 mètres carrés

Immoweb code : 21342883
Immoweb code : 21342883

Aperçu

4 chambres
1 salle de bains
213 mètres carrés habitables
514 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Deze projecteigendom bevindt zich centraal gelegen langs de Kauwstraat nabij het Sint-Lievensplein, vlot bereikbaar en quasi te midden de dorpskern van het pittoreske Sint-Lievens-Esse én niet ver van de N42. Het huidige gebouw is bestemd voor afbraak, heeft een straatbreedte van 19,05m en is reeds voorzien van een goedgekeurde omgevingsvergunning. Deze vergunning omvat het optrekken van o.a. 2 luxe appartementen. Op de 1ste verdieping is een appartement met 3 slaapkamers, op de 2de en 3de verdieping bevindt zich een duplexappartement met 3 slaapkamers, op het gelijkvloers bevindt zich de inkom, meterlokaal, 2 bergingen en 2 autostaanplaatsen.
De vergunde bouwplannen werden opgemaakt door DAT Architectenbureau en zijn verkrijgbaar op aanvraag na telefonisch contact met Janssens & Leroy Makelaars via 09 360 07 10.
KNAP PROJECT VOOR PROFESSIONAL OF PARTICULIER OP UNIEKE LOCATIE!!
EPC: 967 kWh/m2jaar (label F, renovatieverplichting).
Vergunning uitgereikt, woongebieden met landelijk karakter, geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd, geen voorkooprecht, geen verkavelingsvergunning. P-score: B, G-score: B, geen risicozone voor overstromingen.
U kan de beschikbare attesten bij verkoop downloaden via de website janssens-leroy.be.

Contacter