Maison à vendre

597000€

2 chambres

Immoweb code : 21583738
Immoweb code : 21583738

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
1339 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Minimalistische villa van architect Jan Bruggemans op toplocatie in Huldenberg. Uniek woonconcept bestaande uit zes modulaire volumes, volledig gericht op licht, ruimte en rust. De woning (ca. 165 m² bewoonbaar) biedt een uitzonderlijke architecturale beleving met geïntegreerde meubels, hoogwaardige materialen en een ingenieuze indeling. De strakke witte architectuur, geïntegreerde meubels en hoogwaardige materialen (natuursteen, massief hout) creëren een tijdloze, serene leefomgeving.
Gelegen op een prachtig perceel van 14 are, op het hoogste punt van Vlaams-Brabant tussen Leuven en Brussel, midden in akkers en weilanden en toch vlot bereikbaar. Via de carport en het brugpad kom je binnen in het centrale volume met de iconische draaitrap. De leefruimtes profiteren van overvloedig daglicht dankzij daklichten en semi-transparante wanden.
De woning beschikt over 2 slaapkamers en vraagt opfrissing/renovatie, maar biedt een zeldzame kans om een meesterwerk van Bruggemans te bewonen. Compact én ruimtelijk tegelijk, met een tijdloze, serene uitstraling.
[email protected] // 016 40 60 20 // www.covas.be

Contacter