Maison à vendre

465000€

4 chambres 263 mètres carrés

Immoweb code : 21584667
Immoweb code : 21584667

Aperçu

4 chambres
2 salles de bains
263 mètres carrés habitables
207 mètres carrés de terrain

Description

Totaalgerenoveerde woning (2023) met kangoeroe-gedeelte e...

EPC NA RENOVATIES NOG IN OPMAAK - ONDERZOEK LOPENDE BIJ VEKA
Zoekt u een uniek vastgoedconcept in Lokeren? Deze in 2023 totaal gerenoveerde gesloten bebouwing aan de Zelestraat 25 combineert een verfijnde afwerking met uitzonderlijk veel ruimte en flexibele indelingsmogelijkheden. Dankzij de indeling is het pand ideaal voor een groot gezin, co-housing, kangoeroewonen of een combinatie van wonen en werken (vrij beroep).
Uw voordelen op een rij:
100% Gemoedsrust: Gunstig EPC (nog in opmaak), asbestveilig geattesteerd en een volledig conforme elektriciteit.
Wonen & Werken: Vooraan bevindt zich een aparte handels-/praktijkruimte of studio van 31 m² met eigen toegang.
Groot Leefcomfort: Een indrukwekkende eetkamer (32,5 m²) met aansluitend een moderne open keuken (23,7 m²) en een praktische berging.
4 Ruime Slaapkamers: * Gelijkvloers: Slaapkamer (16,2 m²) met eigen badkamer, ideaal als kangoeroe-gedeelte.
1ste verdieping: Twee volwaardige kamers (17,2 m² & 13,5 m²) en een apart toilet.
2de verdieping: Een prachtige master-suite onder het dak van 27,3 m².
Buitenruimte & Kelder: Groot en gezellig terras van maar liefst 44,4 m² en een handige voorraadkelder (20,2 m²).
Een unieke opportuniteit op een strategische locatie! Kom de hoogwaardige afwerking en de vele mogelijkheden zelf ontdekken. Contacteer BESSEMS VASTGOED op 052 57 72 76 of via [email protected] voor een bezoek.

Contacter