Maison à vendre

565000€

3 chambres 248 mètres carrés

Immoweb code : 21396888
Immoweb code : 21396888

Aperçu

3 chambres
3 salles de bains
248 mètres carrés habitables
2610 mètres carrés de terrain

Description

Landelijke woning te Pajottegem

TE KOOP - Pajottegem (Gooik) - Unieke, landelijke woning gelegen in een rustige straat bestaande uit een hoofdgebouw en aanpalende schuur op een terrein van 26a10ca.

Indeling woongedeelte:
Gelijkvoers verdieping: Inkomhal, badkamer met douchecabine en WC, ruime, ingerichte keuken met eetplaats en woonkamer. De leefruimtes kijken uit op het terras en de tuin en delen een open haard. Aparte wasruimte en kamer (bureau) met trap naar een kamer op de eerste verdieping. Sauna.

Verdieping: 3 zeer ruime slaapkamers waarvan een eerste kamer uitgerust is met ligbad en wastafel in de kamer zelf, een tweede slaapkamer (standaard) en tot slot de master bedroom met aanpalende badkamer (ligbad, dubbele wastafel en WC). 

Kelder: Droge kelder. In de eerste ruimte bevindt zich de stookolie brander en de tweede kelder wacht op uw collectie wijnflessen of bokaaltjes met opgelegde groenten van eigen kweek.

Verwarming op stookolie. Zonnepanelen (10 stuks).

Zonneterras van 45m2  en aanpalende tuin met zicht op de omliggende velden.

Parkeergelegenheid zowel voor als naast de woning. Bijkomend kunt u uw wagen parkeren in de schuur (authentieke poort). 

Altijd al gedroomd van uw eigen woonst op het platteland? Dit is het Pajottenland op zijn best.

Interesse? Vraag je bezoekmoment aan via [email protected] of via tel 0473 36 48 23.

Contacter