Maison à vendre

329000€

4 chambres 171 mètres carrés

Immoweb code : 21575210
Immoweb code : 21575210

Aperçu

4 chambres
3 salles de bains
171 mètres carrés habitables
182 mètres carrés de terrain

Description

Maison

Désolé il n'y a pas de traduction française. Instapklare gezinswoning met 4 slpk. en tuin in Sint-Niklaas!

Deze aantrekkelijke gerenoveerde woning in Sint-Niklaas biedt een perfecte combinatie van klassieke bouwstijl en hedendaags comfort. Dit huis is centraal gelegen, nabij Waasland shopping alsook andere winkels , horecazaken, basic-fit, openbaar vervoer, ziekenhuizen en scholen. Hierdoor beschikt dit huis en haar omgeving over alles wat u nodig heeft voor een comfortabel gezinsleven. Dankzij de nabijheid van de E19 geniet u van een vlotte verbinding naar Antwerpen, Gent en omliggende gemeenten.

Grootste troeven:
- Centraal gelegen
- Gunstige EPC-score C
- Veel lichtinval
- Geïsoleerd dak van 10 cm
- Recent gerenoveerd (2021)

Indeling:
Bij het binnenkomen betreedt u de warme inkomhal die leidt naar een centrale nachthal met lichtkoepel en toegang tot de woonkamer, volledig uitgeruste keuken en mooi betegelde badkamer. Aansluitend aan de keuken bevindt zich een open veranda met schuifraam, die uitgeeft op het terras en de ruime tuin van 80 m². Verder zijn er een wasplaats met technische aansluitingen en een extra berging.

De eerste verdieping telt een betegelde badkamer en drie slaapkamers. Op de zolderverdieping vindt u een slaapkamer met dressing, de derde badkamer en een aparte opbergruimte.

Voor meer informatie kan u terecht bij Area Partners: [email protected] of 03/284.60.60

Contacter