Aperçu
Description
Industriegrond op maat vanaf 5.000m² tot 36.000m² mét zic...
UNIEK: Industriële bouwgrond met te koop, mogelijk vanaf 5.000 m² tot 36.000 m², waardoor er ruime mogelijkheden zijn voor zowel kleine als grote bedrijven. De perceelsgrenzen kunnen volledig op maat van de koper gekozen worden, waardoor dit project zich uiterst flexibel opstelt. Een groot voordeel is dat het perceel vrij is van bouwverplichting of intercommunale beperkingen, wat zorgt voor een ongeëvenaarde vrijheid in het ontwikkelingsproces.
Daarnaast gelden er zeer gunstige bouwvoorschriften, waarbij de nadruk ligt op zorgvuldig ruimtegebruik. Dit biedt interessante mogelijkheden voor bedrijven die efficiëntie en duurzaamheid willen combineren in hun bouwproject.
De hoge bebouwingsgraad van het terrein zorgt voor maximale benutting van de beschikbare oppervlakte.
De industriezone is uitermate geschikt voor productie- of logistieke bedrijven. Er is bovendien de mogelijkheid voor een "built-to-suit" constructie, wat inhoudt dat het gebouw volledig op maat van de koper kan worden ontworpen en gebouwd, geheel volgens de specifieke wensen en noden van de klant. Deze optie zorgt ervoor dat het gebouw perfect afgestemd is op de bedrijfsactiviteiten, wat een lange termijn succes verzekert.
De geafficheerde prijs is een 'vanaf prijs' en is afhankelijk van factoren zoals de positie, vorm en de grootte van het perceel. Dit biedt flexibiliteit voor verschillende budgetten en projectomvang.
Voor meer informatie, gedetailleerde technische specificaties, plannen of een vrijblijven...
| À partir de | Immédiatement |
|---|---|
| Année de construction | 2025 |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Parkings extérieurs | 1 |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface du terrain | 5000 mètres carrés |
|---|---|
| Terrain à front de rue | Oui |
| Terrain boisé | Non |
| Terrain arrière | Oui |
| Terrain plat | Oui |
| Largeur du terrain à rue | mètres |
| Permis de construire | Non |
|---|---|
| Surface constructible totale au sol | 5000 mètres carrés |
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Oui |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
D
|
|
G-score
|
A |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Zone d'activité économique |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | Faire offre à partir de 975000 € |
|---|---|
| Prix au m² | 195 m² |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
PANORAMA B2B Gent industrie (IPI 505750)
| Adresse |
1 Jean-Baptiste de Gieylaan
9051 - Gent |
|---|---|
| Référence externe | B90DG077 |