Appartement à louer

1150€ + 55€ par mois

2 chambres 80 mètres carrés

Immoweb code : 21781335
Immoweb code : 21781335

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
80 mètres carrés habitables
Disponible le : 15 septembre 2026
Étage : 4

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Instapklaar appartement met 2 slaapkamers en terras in Antwerpen

In het hartje van Antwerpen, nabij het Sint-Jansplein en de Leien, vinden we dit recent gerenoveerd appartement met een moderne uitstraling en veel natuurlijk licht.
De ruime woonkamer op parket staat in verbinding met de open keuken. Daarnaast is er een aparte eetkamer, ideaal om gezellig samen te tafelen. Via de woonkamer is er toegang tot het terras.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers op parketvloer en een hedendaagse badkamer met inloopdouche. Het appartement is voorzien van airco.

Op de benedenverdieping zijn er nog een kleine berging en een gemeenschappelijke fietsenberging.

Een extra troef is de mogelijkheid om een overdekte staanplaats in de nabijheid bij te huren aan 125€/maand, ideaal voor wie graag over een eigen parkeerplaats beschikt.

Een lichtrijk, instapklaar appartement met een moderne uitstraling en alles wat je nodig hebt voor comfortabel stadswonen.

Contacter