Appartement à louer

1550€ + 180€ par mois

2 chambres

Immoweb code : 21588212
Immoweb code : 21588212

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
Disponible le : 1 septembre 2026
Étage : 2

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Op een top locatie in het hartje van de bruisende Leuvense binnenstad bevindt zich dit pas gerenoveerde appartement met 2 slaapkamers.
Een knappe en ruime inkomhal met vestiaire vormt de schakel tussen de leefruimte, badkamer, toilet en de 2 slaapkamers. De ruime en lichtrijke leefruimte is gelegen aan de voorzijde van het gebouw, met zicht op de statige Bondgenotenlaan. Van hieruit heb je toegang tot de volledig geïnstalleerde en moderne keuken (uitgerust met zowel vaatwasser als wasmachine). De badkamer beschikt over een lavabo en inloopdouche, het toilet is apart.
De 2 ruime slaapkamers bevinden zich in alle rust aan de achterzijde van het gebouw. Hier is tevens een terras gelegen, dat zich uitstrekt over de hele breedte van het appartement. Er is ook een kelder aanwezig.
Recent werden alle ramen vernieuwd.
Het appartement is beschikbaar vanaf 01/09/2026. De huurprijs bedraagt 1.550 euro per maand. Er wordt 180 euro gevraagd voor de gemeenschappelijke kosten en het onderhoud van de lift. De contracten voor de nutsvoorzieningen (elektriciteit, gas, water en internet) dienen de huurders zelf af te sluiten bij leveranciers naar keuze.
Interesse? Contacteer ons voor meer informatie en/of een bezichtiging. [email protected] // 016 40 60 20 //www.covas.be

Contacter