Appartement à vendre

320000€

1 chambre 58 mètres carrés

Immoweb code : 21371174
Immoweb code : 21371174

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
58 mètres carrés habitables
Étage : 2

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Recent appartement-studio met terras op toplocatie 'Het Eilandje'
Prima gesitueerd in de dynamische Cadix-buurt treffen we dit instapklare appartement-studio (58m²). Deze trendy buurt is uitgegroeid tot één van de meest gegeerde woon omgevingen in Antwerpen, met de Scheldekaaien, gezellige horeca, winkels en openbaar vervoer.
Een rustig gelegen functioneel appartement-studio (58m²) in goede staat, op de tweede verdieping van een laag gebouw met hoogwaardige afwerking voorzien van alle luxe en comfort.
Je komt binnen in de leefruimte waar je van kamer hoge ramen kan genieten met veel lichtinval, voorzien van ingemaakt kastenwerk en een slaapgedeelte met voldoende ruimte voor een bed.



De volledig geïnstalleerde half open keuken is uitgerust met alle toestellen.
Het terras (4 m²) met prachtig vergezicht op groen en zijdelings zicht op de haven, "het Kempisch dok", waar u rustig kan genieten.
In de nachthal treft men ingemaakte kasten. De badkamer is uitgerust met een dubbel wastafelmeubel, douche en een toilet. Aangrenzend heeft men nog een berging met aansluitingen voor wasmachine.
Combinatie van overwegend parketvloeren en deels keramische tegels.
Op -1 heeft men nog een privatieve berging en een gemeenschappelijke fietsstalling.
Dit is een ideale keuze voor alleenstaanden of iedereen die van het stadsleven houdt met een zeer aangenaam uitzicht.
Vaste kosten €96 p/nd
Contacteer ons voor info www.buytaertimmo.be

Contacter