Appartement à vendre

* 389500€

2 chambres 95 mètres carrés

Immoweb code : 21540561
Immoweb code : 21540561
*hors taxes

Aperçu

2 chambres
95 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Immpact presenteert met trots Twist Tower, het nieuwste architecturale hoogtepunt van Antwerpen. Deze exclusieve woontoren biedt een unieke combinatie van high-end design, luxe voorzieningen en een onovertroffen uitzicht over de jachthaven. Gelegen in een dynamische stadswijk die innovatie en erfgoed verenigt, belooft Twist Tower een exclusieve woonervaring die zowel verfijnd als vooruitstrevend is.

Het ontwerp is van de hand van Binst Architects en KAAN Architecten en ademt een eigentijdse elegantie uit. Daarbij zal een letterlijke kenmerkende ‘twist’ in de toren niet alleen voor een visueel accent zorgen, maar ook resulteren in adembenemende uitzichten over de jachthaven van het Kempisch Dok, de groene omgeving van Park Spoor Noord en de skyline van Antwerpen. Gelegen in de bruisende Cadixwijk, een autovrije stadsomgeving vlak bij de nieuwe stadshaven, zal Twist Tower een harmonieuze aanvulling worden op deze dynamische stadswijk.
Het project zal bovendien een breed scala aan woonmogelijkheden bieden: van ruime 2 en 3 slaapkamerappartementen tot prestigieuze penthouses. Heel herkenbaar voor het project zijn de riante terrassen.

Meer weten? Check www.twisttower.be of neem contact met ons op via [email protected] of 03/285.95.00!

Ce bien fait partie du projet Twist Tower

Contacter