Appartement à vendre

499000€

4 chambres 176 mètres carrés

Immoweb code : 21514813
Immoweb code : 21514813

Aperçu

4 chambres
2 salles de bains
176 mètres carrés habitables
Étage : 7

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Gelegen op de 7de verdieping aan de gegeerde Charlottalei 54-58 bevindt zich dit instapklare appartement met uitzonderlijk veel ruimte en comfort.

Het appartement beschikt over 4 volwaardige slaapkamers, 2 badkamers en een aangenaam terras.
Dankzij de hoge ligging geniet u van veel natuurlijke lichtinval, open zichten en extra privacy.

De recente renovatie zorgt ervoor dat het appartement intern reeds grotendeels werd vernieuwd en klaar is voor onmiddellijke bewoning.


Gelegen op een absolute toplocatie, vlakbij winkels, horeca, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen, combineert dit pand stedelijk wonen met ruimte en comfort.


Momenteel beschikt het appartement over een EPC E, waardoor de renovatieverplichting van toepassing is. Belangrijk om te vermelden is dat na dakisolatie door de VME een aanzienlijke verbetering mogelijk is, met potentieel richting EPC B.

Mogelijkheid tot aankoop privatieve parkeerplaats aan €35.000.

Troeven:
·Recent gerenoveerd
·Aangenaam terras
·Veel lichtinval en open zichten
·Centrale topligging in Antwerpen
·Ideaal voor gezinnen of thuiswerk

Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse, contacteer [email protected] of 0476 40 86 76.

Contacter