Appartement à vendre

329000€

2 chambres 105 mètres carrés

Immoweb code : 21853606
Immoweb code : 21853606

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
105 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Mis deze buitenkans niet! Een instapklaar recent gerenoveerd stijlvol appartement in de art-deco building nabij de De Koninck stadsbrouwerij.

De building straalt een en al nostalgie en klasse uit. Via de marmerentrap in de inkomhal neem je de lift naar verdiep 1. Achter de veiligheidsdeur ontdek je een ruime hall met spatieuze bergkasten en dressing. Warm, authentiek visgraatparket -over het volledige appartement- zorgt onmiddellijk voor sfeer en cachet.

Vanuit de hall kom je in de gezellige living met erker. Het appartement werd volledig gerenoveerd met respect voor het art-decokader: een volledig uitgeruste, lichtrijke nieuwe keuken met eettafel en stoelen, een badkamer met inloopdouche en trendy badkamermeubilair, en een apart toilet. Er is zelfs een ruime bijkeuken met voorraadkasten en plaats voor een wasmachine en droogkast. Achteraan tenslotte, rustig gelegen, twee ruime slaapkamers met uitzicht op de binnenplaats, ook weer op het fraaie visgraatparket.

Het appartement heeft bovendien twee kelders waarvan 1 is ingericht als atelier. De kelderverdieping is met de lift bereikbaar.

Wat nog? Dubbele beglazing, een nieuwe condensatieketel en een videofoon waarmee je op je app kan zien wie er aanbelt als je niet thuis bent. Je geniet bovendien van een gemeenschappelijke binnenplaats waar je je fiets veilig kan stallen. En tenslotte de hoge mobiliteitsscore: 9.6. (restaurants, twee mooie parken, winkels, zorg, OV en deelfietsen op de hoek, en goede scholen nabij)


Kortom: een aanrader voor wie kiest voor authenticiteit, comfort, ruimte en gezelligheid in een bruisende buurt.

Contacter