Appartement à vendre

329500€

2 chambres 105 mètres carrés

Immoweb code : 21445185
Immoweb code : 21445185

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
105 mètres carrés habitables
Étage : 2

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
AANKOOP AAN 6 % MOGELIJK, voor wie aan alle voorwaarden voldoet.
Wij lichten u graag toe tijdens een vrijblijvende afspraak.

Residentie De Motte, een exclusieve woonervaring in een serene, rustige, doch dynamische woonomgeving.

DE LOCATIE
Residentie De Motte is een uniek kleinschalig woonproject met het Mottepark als achtertuin. Dit park van zes hectare is een groene long in Bilzen-Hoeselt. Je geniet van het beste van twee werelden in hartje Hoeselt. Want Bilzen-Hoeselt is een warme gemeente, in voortdurende ontwikkeling, met alle voorzieningen die jij je maar kan wensen binnen handbereik met de rust van de aanwezige natuur. Andere bruisende steden zoals Tongeren-Borgloon, Maastricht en Hasselt liggen dan ook vlakbij

RESIDENTIE DE MOTTE
Het project omvat 15 stijlvolle appartementen met 3, 2 of 1 slaapkamers, telkens met ruime terrassen in het verlengde van de leefruimtes, achteraan met heerlijk weids zicht over het lagergelegen parkgebied de Motte, vooraan met zicht op de mooie Hulstraat met de tuin van het klooster. Elk appartement kan worden aangekocht met een standplaats en een handige bergruimte.

Wonen in Residentie De Motte betekent thuiskomen in stijl, comfort en natuur. Uw nieuwe thuis, midden in het groen.


APPARTEMENT 2.3
Appartement 2.3 met een oppervlakte van 105,90 m² bevindt zich op de tweede verdieping. De leefruimte en het terras (10,90 m²) geven uit op de zijgevel, met zicht op de langsgelegen boerderij.

INDELING
Dit leuk ingedeelde appartement heef

Contacter