Appartement à vendre

275000€

2 chambres 108 mètres carrés

Immoweb code : 21559634
Immoweb code : 21559634

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
108 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Instapklaar en energiezuinig ruim twee slaapkamer apparte...

Dit energiezuinige appartement is gelegen in een solide en goed onderhouden residentie volledig vernieuwd in 2000 en bevindt zich in het centrum van Eke, binnen de nieuwe fusiegemeente Nazareth-De Pinte.

Via een aparte inkomhal betreedt u het appartement, waar de woonkamer en open keuken met ruime berging zich bevinden. Verder beschikt twee ruime slaapkamers en een verzorgde badkamer met ligbad.

Daarnaast hoort bij het appartement een aansluitende parkeerplaats direct bereikbaar via het appartement,  die kan aangekocht worden voor 15.000,00 euro

Het appartement is zopas opgefrist, waardoor het meteen instapklaar is. EPC-score B (143). De elektrische installatie is conform en EGW afzonderlijk.

Een ideaal appartement voor eigen bewoning of investering, gelegen in een degelijk gebouw in een aangename woonomgeving.

Contacter