Appartement à vendre

* 399000€

2 chambres 109 mètres carrés

Immoweb code : 20953428
Immoweb code : 20953428
*hors taxes

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
109 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Residentie Alpha - Exclusief wonen in het hart van Kortrijk

2 slaapkamer duplex appartement (00.02) voor een prijs van €399.000.

Op een unieke locatie in Kortrijk, op wandelafstand van het station, het levendige stadscentrum, het Koning Albertpark én de groene Leieboorden bevindt zich Residentie Alpha – een stijlvolle, kleinschalige nieuwbouwrealisatie met 11 appartementen.

Ruim duplex appartement met een bewoonbaar oppervlakte van ca. 109 m² en voorzien van moderne en energiezuinige technieken zoals vloerverwarming, warmtepomp, zonnepanelen en geavanceerd ventilatiesysteem D.

Indeling als volgt: inkomhal met gastentoilet en vestiaire, berging, lichtrijke woonkamer met zit- en eethoek, open geïnstalleerde keuken met toegang tot ruim terras van ca. 18 m². In het souterrain: nachthal, 2 slaapkamers, afzonderlijk toilet, praktische berging/wasplaats en badkamer met dubbele wastafel en inloopdouche.

Mogelijk tot aankoop aan 6% Btw-tarief onder voorwaarden.

Voor meer informatie contacteer Imani op het nummer 0478 26 26 36.

Ce bien fait partie du projet

Contacter