Bureaux à vendre

4700000€

1500 mètres carrés

Immoweb code : 21825872
Immoweb code : 21825872

Aperçu

1500 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Een bijzonder interessante investeringsopportuniteit voor wie op zoek is naar de combinatie van een gerenommeerde hoofdhuurder, geïndexeerde huurinkomsten, recent vastgoed en bijkomend verhuur- en toekomstpotentieel.
Het gebouw werd gerealiseerd in 2018 en wordt sinds de oplevering gehuurd door Proximus. Ook vanaf 2027 blijft Proximus structureel aanwezig als hoofdhuurder van het gelijkvloers en de eerste verdieping.
Voor de tweede verdieping wordt met het oog op 2027 reeds actief ingezet op een aansluitende verhuur, waardoor de continuïteit en verdere optimalisatie van de totale huurinkomsten centraal staan.
Deze combinatie maakt het vastgoed bijzonder interessant voor een investeerder: een gevestigde corporate huurder als solide basis, gecombineerd met bijkomend verhuurpotentieel en strategische waarde op langere termijn.
Proximus als gevestigde hoofdhuurder
Proximus is reeds sinds de oplevering in 2018 op deze locatie gevestigd en blijft ook vanaf 2027 het gelijkvloers en de eerste verdieping verder huren.
De blijvende aanwezigheid van Proximus vormt een belangrijke pijler van deze investeringsopportuniteit en biedt een toekomstige eigenaar de mogelijkheid om voort te bouwen op een reeds langdurige huurrelatie met één van de meest gerenommeerde ondernemingen van België.
De vooropgestelde strategie blijft dan ook gericht op het behoud en de verdere bestendiging van Proximus als huurder op lange termijn.
De huurinkomsten zijn contractueel geïndexeerd zonder begrenzing, waar

Contacter