Commerce à louer

1250€ par mois

Immoweb code : 21513383
Immoweb code : 21513383

Aperçu

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Je eigen frituur starten? Grijp dan nu je kans met de vernieuwde frituur, compleet met 35 comfortabele zitplaatsen binnen en buiten!

De frituurinstallatie is van het merk Perfecta en beschikt over de nieuwste functies. Met een automatisch voorbaksysteem en maar liefst drie frietmanden en drie snackmanden, kun je efficiënt en snel heerlijke maaltijden bereiden voor je klanten.

De frituurinstallatie is in 2021 nieuw geïnstalleerd, wat betekent dat je profiteert van moderne technologie en betrouwbare prestaties. Het ingebouwde frigo- en vriezersysteem zorgt ervoor dat je ingrediënten altijd vers en op de juiste temperatuur blijven. Naast de frituurinstallatie is er ook een gekoelde toonbank.

Naast de frituurinstallatie bieden we ook een volledig uitgeruste keukenruimte. Hier vind je een vaatwasmachine, een frigocel en een vriescel, waardoor je alle ruimte hebt om je ingrediënten en voorraad op de juiste temperatuur te bewaren. Bovendien hebben we vooraan de frituur een aparte bergruimte gecreëerd waar je alles netjes kunt opbergen en organiseren.

🔥 EPC 206 kWh / m²
🔥 Centrum Hulste
🔥 Volledig vernieuwd en uitgerust
🔥 Beschikbaarheid is te bespreken

Aarzel niet langer en grijp deze geweldige kans om je eigen frituur te starten. Interesse? Super, bel Justine op om een bezoek in te plannen! 0499 82 45 33 🔥

Contacter