Commerce à louer

3750€ par mois

386 mètres carrés

Immoweb code : 21567263
Immoweb code : 21567263

Aperçu

386 mètres carrés habitables
586 mètres carrés de terrain

Description

Stapelhuisstraat 1 - brasserie

Hangar 1, een neoclassicistisch pakhuis anno 1915, wordt omgetoverd naar veelzijdige multifunctionele ruimtes. Naast het behoud van zijn architectonische erfgoed, wordt het aangepast naar moderne handelsbestemmingen (van kantoren tot evenementenruimtes en eetgelegenheden).
De transformatie is een viering van jarenlange Oostendse maritieme geschiedenis in een nieuw jasje. Dit project voldoet aan de huidige bouw- en energienormen. Met een grote toewijding aan het behoud van erfgoed biedt de Hangar een unieke ruimte waar entertainment, dineren en werk samenkomen.

TE HUUR: restaurant met terras gelijkvloers:
Een opmerkelijke horecaruimte met uitzonderlijk hoge plafonds (5m87). Deze horecazaak is op maat gemaakt voor culinaire excellentie of een goede brasserie en vormt het perfecte decor voor een restaurant dat goed eten combineert met een trendy sfeer. Gasten kunnen genieten van heerlijk eten en drinken terwijl ze de betoverende ambiance langs het water ervaren.

handelsruimte: 386m²
terras: 200m²
plafondhoogte: 5,87 meter
mogelijkheid tot bijhuren van de aanpalende ambachtelijke ruimte (bierbrouwerij, kaas-, zeewierverwerking, ...): 112,80m² (650 euro/maand)

Hangar 1 is gunstig gelegen aan de rand van het stadscentrum van Oostende, met vlotte bereikbaarheid. De site ligt slechts op enkele minuten van het centraal station Oostende, de autostrade (A11, E40), de kustbaan richting Knokke, het ziekenhuis, het Maria Hendrikapark en de trendy Oosteroever.
Er is parkeergelegen...

Contacter