Duplex à louer

925€ par mois

2 chambres 105 mètres carrés

Immoweb code : 21718240
Immoweb code : 21718240

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
105 mètres carrés habitables
Disponible le : 1 octobre 2026
Étage : 0

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
MAIL NAAR [email protected] VOOR EEN BEZOEKAANVRAAG - TELEFONISCH WORDEN ER GEEN BEZOEKEN INGEPLAND !
Dit leuk appartement gelegen op een ideale locatie te Ertvelde is volledig instapklaar, heeft een privatieve staanplaats in de ondergrondse parkeerkelder & voldoet aan de energienormen van vandaag ! Er is een praktische & recente geïnstalleerde keuken aanwezig die mooi aansluit aan de aangename leefruimte, 2 volwaardige slaapkamers en een heel tof zonneterras (zonnekant in de avond). De grootste troef is hier de zeer strategisch ligging (vlotte verbinding naar invalswegen & nabijheid van alle winkels)!

Indeling: inkomhal met vestiaire, zonneterras, slaapkamer 1, badkamer met inloopdouche, slaapkamer 2, apart toilet, leefruimte met open geïnstalleerde keuken en de berging/wasplaats.
+ de extra berging en parkeerplaats in de kelder.

De gemeenschappelijke kosten + de huurdersaansprakelijkheidsverzekering zijn incl. in de huurprijs van 925 euro (845 euro + 80 euro gemeenschappelijke kosten)! Verhuring op langere termijn !
Meer info of een bezoek? MAIL naar [email protected]

Contacter