Aperçu
Description
Overname volledig ingerichte hospitalityruimte van 118 m²...
Op de tweede verdieping van de iconische Stadsbrouwerij De Koninck in Antwerpen wordt een uitzonderlijke en volledig ingerichte hospitalityruimte van ca. 118 m² ter overname aangeboden. Een bijzondere plek voor een bijzonder concept.
De ruimte met 26 zitplaatsen heeft vandaag een uitgesproken Japans-Scandinavische uitstraling, met een verfijnde combinatie van donker warm hout, inox en sobere, hoogwaardige custom made materialen. De inrichting en het designmeubilair werden gerealiseerd via Studio Bjorn Verlinde, met bijzondere aandacht voor maatwerk, functionaliteit en detaillering. Het originele en op maat gemaakte schrijnwerk vormt een belangrijk onderdeel van de identiteit en sfeer van de ruimte.
Een locatie die niet alleen visueel bijzonder is, maar dankzij haar professionele uitrusting en bijzonder complete inrichting ook onmiddellijk mogelijkheden biedt voor een nieuw en onderscheidend concept. De volledige inrichting, infrastructuur en apparatuur zijn van hoogwaardige kwaliteit, zorgvuldig onderhouden en verkeren in uitstekende staat. Bij binnenkomst is meteen voelbaar dat hier tot in de details is geïnvesteerd in kwaliteit, materiaal en afwerking.
Volledig ingericht en professioneel uitgerust
De ruimte beschikt over een bijzonder uitgebreide high-end professionele keuken- en barinrichting. De vaste inrichting, meubels en geïntegreerde elementen zijn grotendeels volledig op maat gemaakt voor deze locatie.
Centraal bevindt zich een professioneel keukenblok (PALUX) met onder meer vier ingebouwde inductiezones, barbecue, warmtekast, Rational-oven, verschillende geïntegreerde koelingen, vriezer, spoelzone en uitgebreide opbergruimte.
Ook de bar werd volledig op maat gemaakt en is voorzien van verschillende ingebouwde koelingen, een biertap, koelruimte voor flessen en crushed ice, professionele glazenspoeler en ijsmachine.
De verlengde bar op een verhoogd plateau in Japanse stijl biedt plaats aan acht gasten en werd specifiek opgevat voor gastenservice en een live-keukenbeleving.
Daarnaast is er een afzonderlijk tastingmeubel met houten werkoppervlak, ingebouwde EuroCave-wijnkast, koeling, vitrinekasten en bijkomende opbergruimte.
Ook heel wat professioneel keuken- en barmateriaal, glaswerk, handgemaakt keramiek, meubilair en technische voorzieningen maken deel uit van de aanwezige uitrusting. De ruimte beschikt onder meer over airconditioning, verwarming, dimbare verlichting en een hoogwaardig Bose-geluidssysteem.
De volledigheid én kwaliteit va...
| Étage | 2 |
|---|---|
| Nombre d'étages | 4 |
| État du bâtiment | Bon |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Type d’environnement | Urbain |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 118 mètres carrés |
|---|---|
| Toilettes | 2 |
| Surface du terrain | 118 mètres carrés |
|---|---|
| Raccordement à l'égout | Connecté |
| Eau, gaz & électricité | Oui |
| Ascenseur | Oui |
|---|---|
| Accès sécurisé / alarme | Non |
| Climatisation | Oui |
| Câble TV | Non |
| Internet | Oui |
| Consommation d'énergie primaire | Non communiqué |
|---|---|
| Classe énergétique | Non communiqué |
| Travaux de renovation obligatoire | Non communiqué |
| Numéro unique du certificat PEB | Non communiqué |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non communiqué |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Permis de construire | Non communiqué |
|---|---|
| Surface constructible totale au sol | 118 mètres carrés |
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non communiqué |
| Droit de préemption | Non communiqué |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
|
P-score
|
Non communiqué |
|
G-score
|
Non communiqué |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 159000 € |
|---|---|
| Prix au m² | 1347 m² |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
House of House Real Estate (IPI 515999)
| Adresse |
Langerei 56
8000 - Brugge |
|---|---|
| Site internet |
|
| Téléphone | +32 474665403 |
| Référence externe | Mechelsesteenweg |
Contacter