Aperçu
Description
Emplacement intérireur
Désolé il n'y a pas de traduction française. Ondergrondse autostaanplaats te koop in centrum Antwerpen
Ligging: Pal in het centrum van Antwerpen op de Italiëlei staat deze ondergrondse autostaanplaats te koop. Deze autostaanplaats bevindt zich vlakbij De Meir, winkels, kantoren, universiteiten en hogescholen.
Beschrijving: Op de Italiëlei in hartje Antwerpen staat deze ondergrondse parkeerplaats te koop. De garage is voorzien van automatische poort.
Bijzonderheden:
- Centrale ligging
- Automatische poort
Bent u op zoek naar een autostaanplaats, parking of ander vastgoed te koop in Antwerpen? Of wenst u een gratis schatting van uw eigendom of uw eigendom te koop te stellen? Bij Heylen Vastgoed Antwerpen staan wij steeds klaar om u verder te helpen bij al uw vragen over vastgoed.
Voor meer informatie, kijk snel op www.heylenvastgoed.be. Interesse in een GRATIS SCHATTING van uw eigendom? Bel 0800/29.223
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
|---|---|
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 23000 € |
|---|---|
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
Heylen Vastgoed Antwerpen 't Zand (IPI 502895)
| Adresse |
Sint-Jansvliet 5
2000 - Antwerpen |
|---|---|
| Site internet |
|
| Référence externe | 312843 - ANT-24-RNE-006 |