Aperçu
Description
Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.
Nl :
Ontdek deze bouwgrond, ideaal gelegen in het centrum van De Panne, op slechts enkele stappen van de markt en de zee. Een unieke locatie die de perfecte combinatie biedt van rust en in de nabijheid van alle voorzieningen: winkels, restaurants, openbaar vervoer en ontspanningsmogelijkheden.
Deze grond biedt niet alleen mogelijkheden voor een eigen nieuwbouwwoning, maar is ook bijzonder interessant als investering. Er zijn reeds vergunde plannen beschikbaar voor de bouw van twee duplexappartementen – een buitenkans voor wie wil investeren in vastgoed aan de Belgische kust. Perfect geschikt als tweede verblijf of als hoofdverblijfplaats.
Dit project is momenteel nog volledig modulair, wat u de vrijheid biedt om de indeling en afwerking naar wens aan te passen. Creëer uw droomwoning of appartementen, volledig afgestemd op uw persoonlijke voorkeuren en budget.
Bouwgrond + constructie = €304.237,11 (excl. BTW en erelonen). Dit project is volledig te personaliseren volgens uw wensen en verlangens. De prijs is indicatief en kan worden gewijzigd, afhankelijk van de aanpassingen aan het project.
Voor meer informatie:
Mevrouw Vandergeten : 0493/35.03.42
Mis deze unieke kans niet om een bouwgrond te bemachtigen op een top locatie aan de Belgische kust!
| À partir de | Après la signature de l’acte |
|---|---|
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Parkings intérieurs | 2 |
| Parkings extérieurs | 2 |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface du terrain | 154 mètres carrés |
|---|---|
| Terrain à front de rue | Oui |
| Terrain boisé | Non |
| Terrain arrière | Non |
| Terrain plat | Oui |
| Raccordement à l'égout | Connecté |
| Eau, gaz & électricité | Oui |
| Permis de construire | Oui |
|---|---|
| Type de construction | Toutes sortes |
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Permis de lotissement | Non communiqué |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
Non communiqué |
|
G-score
|
Non communiqué |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Zone d'habitat (résidentiel, urbain ou rural) |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 179000 € |
|---|---|
| Prix au m² | 1162 m² |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
Maisons Compère
| Adresse |
Rue de la Westrée 46
4360 - Oreye |
|---|---|
| Site internet |
|
| [email protected] | |
| Référence externe | CVG |