Appartement de service à louer

1108€ par mois

1 chambre 62 mètres carrés

Immoweb code : 21466384
Immoweb code : 21466384

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
62 mètres carrés habitables
Étage : 2

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Een assistentiewoning is er voor elke inwoner van België vanaf 65 jaar en zijn of haar partner. In een assistentiewoning woon je privé met de mogelijkheid om ondersteuning te vragen op momenten dat het nodig is. Je woont er tussen leeftijdsgenoten waardoor sociaal contact spontaan ontstaat.

Deze instapklare assistentiewoning (67 m²) beschikt over een inkomhal met videofoon, een ruime leefruimte met open luxueuze keuken, 1
slaapkamer, een badkamer met inloopdouche, een aparte bergruimte en een eigen tuin met terras.

Het project Leon ligt pal in het centrum van Zottegem, aan de achterzijde van het station. Zo hoeft u nooit ver te stappen voor het openbaar vervoer. De 38 stijlvolle assistentiewoningen liggen tevens op wandelafstand van het winkelcentrum en op 500 meter van de Markt. Een meer centrale ligging kan haast niet.

Naast deze uitstekende ligging kunt u ook genieten van zorg op maat. De basisdienstverlening die is inbegrepen in de prijs bestaat uit:
• woonassistent voor al uw zorgvragen
• 24/24 noodoproepsysteem
• telefoonpermanentie tijdens werkuren
• crisis- en overbruggingszorg
• leuke activiteiten waar u vrijblijvend aan kunt deelnemen

(deze diensten zijn inbegrepen in de prijs van jouw flat)

Extra diensten die u afzonderlijk kunt betalen, als u dat wenst:
• huishoudhulp met dienstencheques, klusjesdienst
• begeleiding naar dokter, apotheek, winkel, kapper,…
• boodschappen aan huis
• maaltijdservice
• persoonlijke verzorging, thuisverpleging,...

(uiteraard heb je zelf steeds de vrije keuze van leverancier)

Zorgbedrijf Vlaanderen staat in voor het beheer van de assistentiewoningen in verschillende gemeenten en steden in Vlaanderen. U vindt alle informatie op
www.zorgbedrijfvlaanderen.be.

Contacter