Appartement à louer

770€ + 60€ par mois

2 chambres 77 mètres carrés

Immoweb code : 21626517
Immoweb code : 21626517

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
77 mètres carrés habitables
Étage : 3

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Appartement te huur met 2 slaapkamers, terras en garage
ENKEL BEZOEK MOGELIJK DOOR ONDERSTAANDE LINK VOLLEDIG EN CORRECT IN TE VULLEN:
https://mijnhuurprofiel.be/property/d8d423e5-c2e1-4d40-a86f-c2ee6973b89c 

Ligging: Gelegen in het centrum van Aalter nabij slager, bakker, winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen zoals E40 en Knokkebaan.

Indeling: Het dakappartement is gelegen op de derde verdieping en is te bereiken met de trap of lift. De inkomhal geeft ons toegang tot de ruime leefruimte met zit- en eetplaats (29m²). Door de vele glaspartijen wordt de leefruimte naadloos verbonden met het zongerichte terras. Naast de leefruimte vinden we de volledig ingerichte keuken. De keuken is voorzien van een koelkast, keramische kookplaat, dampkap, oven en dubbele spoelbak.
Er zijn twee slaapkamers aanwezig in het appartement resp. v. 3 x 3,25m; 3,30 x 2,15m.
Vervolgens vinden we in het appartement een berging en een badkamer. In de berging is er voorzien voor het plaatsen van een wasmachine en droogkast. De badkamer beschikt over een douche, ligbad en enkele wastafel in meubel.

Terras: Het appartement beschikt over een zuidoost-georiënteerd terras (14m²).

Garage: Op de achterliggende parking beschikt het appartement over een eigen garage (15m²).

PLUSPUNTEN:
-    Centrum Aalter;
-    Energiezuini

Contacter