Appartement à louer

1290€ par mois

2 chambres 92 mètres carrés

Immoweb code : 21870362
Immoweb code : 21870362

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
92 mètres carrés habitables
Disponible le : 1 décembre 2026
Étage : 1

Description

Jouw nieuwe thuis nabij Antwerpen: lichtrijk 2-slaapkamer...

Wacht niet te lang — bezoekmomenten zijn vaak snel volzet! Plan je bezoek rechtstreeks online via https://dehuisleverancier.be/nl/te-huur, klik onderaan de advertentie op ‘Maak nu een afspraak’, kies je tijdslot en bevestig meteen. Zo ben je zeker van jouw plaats.

Soms zit het geluk in de kleine dingen: thuiskomen na een drukke dag, de deur achter je dichttrekken en genieten van licht, ruimte en rust. Dit aangename appartement in Antwerpen heeft precies dat in huis. Een fijne woonplek voor wie graag dicht bij de stad leeft, maar thuis toch wil kunnen genieten van een groen uitzicht, een zonnig terras en de nodige privacy. Misschien wordt dit wel de plek waar jullie binnenkort samen thuiskomen.

Van zodra je het appartement binnenstapt, merk je dat er over het comfort goed is nagedacht. In de inkomhal is er een handige ingebouwde vestiaire en een afzonderlijk gastentoilet. Van daaruit kom je in de ruime en bijzonder lichtrijke leefruimte, waar de grote raampartijen zorgen voor een aangename open sfeer. De halfopen keuken sluit er mooi bij aan en is volledig uitgerust. Zo blijf je tijdens het koken gezellig in contact met elkaar of met vrienden die aan tafel zitten. En na het eten? Dan wacht natuurlijk het terras, met zijn zonnige ligging en groene uitzicht. Een heerlijke plek voor een eerste koffie in de ochtend of een aperitiefje wanneer de werkdag erop zit.

Naast de keuken is er bovendien een praktische bergruimte met aansluiting voor de wasmachine. Geen wasmachine die een plaatsje moet zoeken in de badkamer dus, maar gewoon alles netjes en handig opgeborgen. Want ook dat is wonen met comfort: ruimte hebben voor de dingen die je liever niet voortdurend in het zicht hebt.

Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, allebei voorzien van ingebouwde kasten. De badkamer is uitgerust met een ligbad met douchescherm en een dubbele wastafel. Handig wanneer jullie 's morgens allebei op hetzelfde moment de deur uit moeten. Of gewoon prettig wanneer je 's avonds wat meer tijd wilt nemen voor jezelf.

Ook de ligging heeft heel wat te bieden. Met de fiets ben je in ongeveer 6 minuten in het centrum van Antwerpen en toch woon je hier net ver genoeg van de drukte om thuis van rust te kunnen genieten. Met de wagen zijn bovendien de E19 en A12 vlot bereikbaar. Voor wie in Antwerpen werkt, graag de stad induikt of regelmatig de wagen neemt richting andere bestemmingen, is dat een bijzonder aangename combinatie.

Het appartement ligt op de eerste verdieping ...

Contacter