Appartement à louer

850€ + 80€ par mois

1 chambre 74 mètres carrés

Immoweb code : 21691653
Immoweb code : 21691653

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
74 mètres carrés habitables
Disponible le : 1 août 2026
Étage : 2

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Op de tweede verdieping van een kleinschalig gebouw, gelegen aan de Beschavingstraat 25 in Antwerpen, bevindt zich dit aangename en lichtrijke 1-slaapkamerappartement.

Het appartement beschikt over een ruime leefruimte en een functionele keuken, uitgerust met een inductiekookplaat en aansluitingen voor een wasmachine en droogkast.

Verder omvat het appartement één volwaardige slaapkamer, een afzonderlijke bureauruimte die ideaal is als thuiswerkplek of hobbykamer, en een badkamer voorzien van een douche en toilet.

Huurprijs: € 850,00 per maand
Forfaitaire kosten: € 80,00 per maand (inclusief water en minuterie)
Beschikbaar vanaf: 1 augustus

Interesse of wenst u een bezichtiging in te plannen? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via [email protected] of telefonisch via 03 287 65 74.

Contacter