Appartement à louer

1450€ par mois

1 chambre

Immoweb code : 21660475
Immoweb code : 21660475

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
Étage : 2

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Dit appartement bevindt zich in de Nationalestraat, in het centrum van Antwerpen. Het is gelegen in een karaktervol gebouw met authentieke elementen en een klassieke uitstraling.

De indeling bestaat uit een slaapkamer, een zitkamer, een eetkamer, een keuken en een badkamer. Dankzij de praktische indeling biedt het appartement een aangename woonomgeving voor één persoon of een koppel.

Het gebouw wordt goed onderhouden en beschikt over een gemeenschappelijke wasruimte met twee wasmachines en twee droogkasten die ter beschikking staan van de bewoners van de eerste en tweede verdieping.

Een extra voordeel is de aanwezigheid van een vaste onderhoudsmedewerker. Hierdoor worden herstellingen en technische problemen doorgaans snel opgevolgd, wat bijdraagt aan een comfortabel en zorgeloos verblijf.

Ondanks de centrale ligging in het hart van Antwerpen heerst er een rustige sfeer in het gebouw. De bewoners respecteren elkaars rust en privacy, wat zorgt voor een aangename woonomgeving.

Dankzij de ligging in de Nationalestraat bevinden winkels, horeca, openbaar vervoer en andere voorzieningen zich op wandelafstand. Het appartement combineert de charme van een klassiek gebouw met het gemak van wonen in het stadscentrum.

De huurprijs is inclusief de nutsvoorzieningen, waardoor u niet voor verrassingen komt te staan en uw maandelijkse kosten overzichtelijk blijven.

Contacter